Přeskočit na hlavní obsah

Vaše tisková sada

  • Toto pole je povinné!

Otvorenie nového obchodného domu Möbelix v Nitre

Spoločnosť Möbelix SK otvára na Slovensku v poradí už šiesty obchodný dom s nábytkom, tentokrát v Nitre. Obchodný dom je pilotným projektom vo využití nových technológií v maloobchode, ktoré prinesú zákazníkom väčší komfort pri nákupe. Systém bude spoločnosť postupne zavádzať aj do ostatných prevádzok.

Novinkou sú aj kuchynské riešenia, ktoré inšpirujú. Vstavané spotrebiče Gorenje od známeho návrhára Phillipe Starcka sú v línii so súčasným dizajnom. Prostredníctvom kuchynského systému ozvučenia Häfelle, ktorý funguje cez bluetooth zariadení IOS, alebo Android, si teraz bez problémov navolíte tú správnu náladu. Samozrejmosťou je aj bezdrôtové nabíjanie vášho smartphonu na kuchynskej linke, alebo bezdotykové otváranie skriniek. Kuchyňa sa tak stáva miestom, kde varenie je príjemným relaxom.​

Spoločnosť Möbelix svojim zákazníkom prináša aj ďalšiu novinku v podobe 3D plánovania sedacích súprav.

Pri príležitosti otvorenia obchodného domu v Nitre, prvých 200 zákazníkov, ktorí si zakúpia posteľ, dostanú dva anatomické vankúše zdarma ako darček.

ROZLOHA: 5 500 m2

Zdroj: https://mojdom.zoznam.sk/cl/10118/1541741/Otvorenie-noveho-obchodneho-domu-Mobelix-v-Nitre

Distribúcia tlačových správ Möbelix

Ak by ste chceli dostávať naše aktuálne tlačové správy automaticky e-mailom, jednoducho sa zaregistrujte na odber tlačových správ!

Registrace Newslettra

Dostávajte tlačové správy spoločnosti Möbelix e-mailom.


Prosím odpovedzte na nasledujúcu bezpečnostnú otázku, aby ste sa vyhli spamu.


* Požadovaná pole musí být vyplněna.